A- A A+

 

   Hou jij van muziek en bewegen... Hiphip

dan zijn de danslessen van OKK Dordrecht echt iets voor jou!

  
Al onze danslessen zijn zowel voor jongens als meisjes!

Dansen bij OKK Dordrecht is leuk voor iedereen, ongeacht je niveau of ervaring, want het plezier in dansen
staat bij ons voorop. Dansen is niet alleen leuk, maar is ook goed als ontspanning en voor de omgang
met leeftijdsgenootjes, waarbij je bijna ongemerkt ook nog eens werkt aan je lichaamshouding en conditie. 

Klik hier voor alle dansfilmjes en hier voor de vele fotoalbums van OKK Dordrecht!

De leeftijden in de tabbladen hierboven, zijn niet de juiste.

Wel is de informatie, per leeftijd, genoemd in het rooster 2019-2020 actueel.

Kijk voor alle danslessen voor Jeugdrecreanten, in onderstaande tabel - seizoen 2019-2020

 

  Maandag 

Sport+ complex (Leerpark)

Maria Montessorilaan 3, 3312 KJ Dordrecht

18.00 - 19.00 uur

19.00 - 20.00 uur

20.00 - 21.00 uur

Hiphop 8+

Hiphop 11+

Hiphop 14+

Gymzaal de Admiraal

Admiraalsplein 168, 3317 BC Dordrecht

16.15 - 17.15 uur

Dance Wielwijk  (5 tm 12 jaar)

Woensdag 

Gymzaal Atmosfeerstraat

Atmosfeerstraat 8, 3328 GD Dordrecht

  18.00 - 19.00 uur

 Special Heroes Dance  1

 (aangepast sporten)

  Proeflessen op aanvraag!

19.00 - 20.00 uur

Special Heroes Dance  2

(aangepast sporten)

Gymzaal Eulerlaan

Eulerlaan 49, 3328 KS Dordrecht

  19.00 - 20.00 uur

  Dance 14+

Donderdag 

Gymzaal Eulerlaan

Eulerlaan 51, 3328 KS Dordrecht

15.45 - 16.30 uur

16.30 - 17.30 uur

17.30 - 18.30 uur

18.30 - 19.30 uur

19.30 - 20.30 uur

nijntje Combiles - Vanaf 2 jaar

Dance   5+

Dance   8+

Dance   9+

Dance 12+

Vrijdag 

Gymzaal Selma Lagerlöf-erf

Selma Lagerlöf-erf 162, 3315 AS Dordrecht

16.00 - 17.00 uur

nijntje Combiles -  Vanaf 2 jaar

17.00 - 18.00 uur

18.00 - 19.00 uur

19.00 - 20.00 uur

Combiles RG/Turn /Dance vanaf 6 jr.

Dance 7+

Dance 10+

Spelzaal het Palet

Dudokplein 210, 3315 KH  Dordrecht

17.00 - 18.00 uur

18.00 - 19.00 uur

Streetdance 7+

Streetdance 11+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kijk voor het volledig lesaanbod in het rooster!

NB: Genoemde leeftijdscategorieën in het rooster zijn slechts richtlijnen!

Leeftijdscatogorieën
Bij OKK Dordrecht kijken we naar het kind. De leeftijden bij de lessen, die in het rooster worden aangegeven zijn dan ook
slechts richtlijnen. Het kan namelijk zijn dat een kind van 10 jaar, al wat verder ontwikkeld is voor zijn/haar leeftijd
en dus eventueel in een hogere leeftijdsgroep kan worden ingedeeld.
In principe blijf je het gehele jaar in de groep waarbij je begonnen bent. (je gaat dus niet automatisch een leeftijdsgroep hoger,
als je jarig bent geweest).
 

Kunstmin

Ieder jaar proberen wij een dansuitvoering te organiseren in Kunstmin, waaraan alle dansgroepen meedoen. De datum van deze uitvoering
wordt ver van te voren bekend gemaakt, zodat iedereen alvast de datum in de agenda kan noteren.

Foto’s van de dansuitvoeringen zijn te vinden in een van onze vele fotoalbums op de website en op onze Facebook pagina.

Voor meer dansfilmpjes klik je hier .

Activiteiten buiten de lessen 

Binnen de dansafdeling van OKK wordt niet alleen gedanst, maar worden er ook buiten de lessen om diverse activiteiten georganiseerd, zoals
bijv. het Sinterklaasfeest, de avondvierdaagse, de OKK Jeugddag, enz. 

 

Proeflessen
Heb je een les gevonden, die jou helemaal leuk lijkt?
Volg dan 2 gratis proeflessen op de tijd en locatie die bij de les staat aangegeven!

  

 

­

Peuters / Kleuters vanaf 2 jaar

 

Onze peuter- en kleuterlessen zijn incl. het nijntje Beweegdiploma, tenzij anders aangegeven.

Meer informatie over het nijntje Beweegdiploma is te vinden in het menu Kleuters/Peuters op deze website.

Lesdag

Lestijd

Les

Leeftijd

Locatie

Leiding

Maandag

16.30 - 17.30 uur

Dance Wielwijk

5 tm 12 jaar

Gymzaal de Admiraal

Quinty

Lucinda

Donderdag

16.15 - 17.00 uur

 nijntje Beweegdiploma 1 & 2

Vanaf 2 jaar

Gymzaal Eulerlaan

Lucinda

Donderdag

17.00 - 18.00 uur

Turnen meisjes

4 - 8 jaar

Dubbelmondestraat

Marit   Anouk

Vrijdag

16.00 - 17.00 uur

nijntje Beweegdiploma 1 & 2

Vanaf 2 jaar

Selma Lagerlöf-erf

Lucinda

Turnen voor Meisjes

  

Lesdag

Lestijd

Les

Locatie

Leiding

Maandag

15.15 - 16.15 uur

(jongens & meisjes)

Wielwijk

Lucinda

Donderdag 15.45 - 16.30 uur Eulerlaan Lucinda

Donderdag

17.00 - 18.00 uur

Turnen meisjes 4 tot 8 jaar

Dubbelmondestraat

Marit / Anouk

Donderdag

18.00 - 19:00 uur

Turnen meisjes 8 tot 10 jaar

Dubbelmondestraat

Marit / Anouk

Donderdag   

19.00 - 20.00 uur

Turnen meisjes 10 +

Dubbelmondestraat

Marit / Anouk

Vrijdag

16.00 - 17.00 uur

Selma Lagerlöf-erf

Lucinda 

Vrijdag

18.00 - 19.00 uur

Turnen meisjes 6 – 8 jaar

Selma Lagerlöf-erf

Marit / Anouk

Vrijdag

19.00 - 20.00 uur

Turnen meisjes 8 +

Selma Lagerlöf-erf

Marit / Anouk

Vrijdag

17.30 - 18.30 uur

(jongens en meisjes)

Dubbelmondestraat

Rutger / Tim

 

 

 

 

 

 

 

Turnen voor Jongens
Lesdag      LestijdLesLocatieLeiding
Vrijdag 17.30 - 18.30 uur Turnen jongens 6+ Dubbelmondestraat
Rutger
Tim
Vrijdag 18.30 - 19.30 uur Jump & Acrogym 6+     (jongens en meisjes) Dubbelmondestraat Rutger
Dance

  

Lesdag

 Lestijd

Les

Leeftijd

indicatie

Locatie

Leiding

Maandag

18.00  - 19.00 uur
19.00  - 20.00 uur
20.00  - 21.00 uur

Hiphop 8+   
Hiphop 11+  
Hiphop 14+   

Sport+ complex

Priscilla

Maandag 16.15 - 17.15 uur Dance Wielwijk 5 tm 12 jaar Gymzaal de Admiraal Lucinda
Woensdag 18.00 - 19.00 uur

Special Heroes Dance 1 

(Proefles op aanvraag)

Aangepast sporten

Gymzaal Atmosfeerstraat

 Lucinda

Woensdag

19.00 - 20.00 uur

Special heroes Dance 2  

Aangepast sporten

Gymzaal Atmosfeerstraat

 Manon

Woensdag 19.00 - 20.00 uur Dance 14+  14 jr en ouder Gymzaal Eulerlaan   Dafni

Donderdag

15.45 - 16.30 uur

2 tm 6 jaar

Gymzaal Eulerlaan

 Lucinda

Donderdag 16.30 - 17.30 uur Dance 6+

5 / 6 / 7 jaar

Gymzaal Eulerlaan  Lucinda

Donderdag

17.30 - 18.30 uur

Dance 8+

Vanaf 8 jaar

Gymzaal Eulerlaan

 Lucinda

Donderdag 18.30 - 19.30 uur Dance 9+ Vanaf 10 jaar Gymzaal Eulerlaan  Lucinda
Donderdag 19.30 - 20.30 uur Dance 12+ Vanaf 13 jaar Gymzaal Eulerlaan  Lucinda

Vrijdag

16.00 - 17.00 uur

2 tm 6 jaar

Selma Lagerlöf-erf

 Lucinda

Vrijdag

17.00 - 18.00 uur

Combiles RG-Turn-Dance

Vanaf 6 jaar

Selma Lagerlöf-erf

 Lucinda

Vrijdag

18.00 - 19.00 uur

Dance 7+

Vanaf 7 jaar

Selma Lagerlöf-erf

 Sara

Vrijdag

19.00 - 20.00 uur

Dance 10+

Vanaf 10 jaar

Selma Lagerlöf-erf

 Sara

Vrijdag

17.00 - 18.00 uur

Streetdance 7+

Vanaf 7 jaar

Spelzaal het Palet

 Naomy

Vrijdag

18.00 - 19.00 uur

Streetdance 11+

Vanaf 11 jaar

Spelzaal het Palet

 Naomy

HipHop

Lesdag

Lestijd

Les

Locatie

Leiding

Maandag

18.00 - 19.00 uur
19.00 - 20.00 uur
20.00 - 21.00 uur
 
Sport+ (Leerpark)
 
 Priscilla
Volwassenen
DagTijdenLesLocatieLeiding
Maandag 19:30 - 20:30 uur Jazz Fit volwassenen Sporthal Spirea Yvonne
Maaandag 20:30 - 21:30 uur Jazzdance Volwassenen Sporthal Spirea Yvonne
Dinsdag 19:30 - 21:00 uur Dames/Heren Fit  55+ Van de Broek-Erf Monique
Woensdag 20.00 - 21.00 uur BBB-les (training buik/billen/benen) Atmosfeerstraat Manon
Donderdag     10:00 - 11:00 uur Beweeglessen dames 55+ De Nieuwe Stoof Ria
Ritmisch Gymnastiek
DagTijdenLesLocatieLeiding
Zaterdag  9.30 - 11.30 uur Ritmische Gymnastiek Recreanten/Jongtalenten Spelzaal het Palet

Marianne

Special Heroes
DagTijdenLesLocatieLeiding
Woensdag 19:00 - 20:00 uur Special Heroes Dance Gymzaal Atmosfeerstraat

Rechella

Manon

Dance Selecties

 

Let op!: bijwonen selectie trainingen zijn alleen op uitnodiging van de leiding.

DagTijdenLeeftijdLocatieLeiding
Ma 17.00 - 19.00 uur C tm 16 jaar Eulerlaan Denizia
Ma 17.00 - 20.00 uur B t/m 16 jaar Eulerlaan
Janneke
Jaimy
Ma 18.00 - 21.00 uur A t/m 19 jaar Eulerlaan
Janneke
Marcel
Ma 20.00 - 21.00 uur Hiphop crew 16+ Leerpark Pricilla
Di 16:00 - 18.00 uur D t/m 13 jaar Selma Lagerlöf-erf
Jaimy
Di 17.00 - 19.00 uur
D tm 16 jaar
Selma Lagerlöf-erf Dafni
Di 17.00 - 19.00 uur D tm 9 jaar Atmosfeerstraat Lorrain
Di 18.00 - 20.00 uur C t/m 13 jaar Selma Lagerlöf-erf Jaimy
Di 19.00 - 20.00 uur Dance Techniekuur 13+ Selma Lagerlöf-erf Dafni
Di 20.00 - 21.00 uur Hiphop crew 12+ Vrije School Priscilla
Wo 19.00 - 20.30 uur Hiphop crew 12+ Vrije School Priscilla
Wo 20.30 - 22.00 uur Hiphop crew 16+ Vrije School Priscilla
Do 16:00 - 17:00 Dance Techniekuur 9+ Eulerlaan Lorrain
Do 17:00 - 19:00 B t/m 16 jaar Eulerlaan
Jaimy
Do 19:00 - 21:00 A t/m 19 jaar Eulerlaan
Eva
Vrij 17:00 - 19:00 D-Instap tm 9 jaar Het Palet Lorrain