A- A A+
Important 2 knowLesrooster OKK Dordrecht seizoen 2019 - 2020
 
  
De lessen OKK Dordrecht starten weer op 1 september 2019
 
Bij elke les mogen 2 gratis proeflessen gevolgd worden!
 
Tijdens de schoolvakanties zijn ook de Jeugd recreanten vrij en worden er geen lessen gegeven!
Ook tijdens sommige activiteiten, zoals bijv. de avondvierdaagse, wordt er geen les gegeven.
DIt kan echter per lesgroep verschillen.
 
Check daarom eerst de evenementenkalender en het vakantierooster, voordat je naar een proefles wilt komen.
 
 

  Maandag 

Sport+ complex

Maria Montessorilaan 3, 3312 KJ Dordrecht

18.00 - 19.00 uur

 Hiphop 8+

19.00 - 20.00 uur

 Hiphop 11+

20.00 - 21.00 uur

 Hiphop 14+

Gymzaal Spirea

Spirea 5, 3317 JP Dordrecht

19.30 - 20.30 uur

20.30 - 21.30 uur

  Jazz Fit volwassen 

Jazzdance volwassenen

Gymzaal de Admiraal

Admiraalsplein 168, 3317 BC Dordrecht

15.15 - 16.15 uur

16.15 - 17.15 uur

 Turnen Wielwijk (5 tm 12 jaar)

Dance Wielwijk  (5 tm 12 jaar)

Dinsdag 

Gymzaal Van de Broek-Erf 

Van Den Broek-Erf 8, 3315 SB Dordrecht

19.30 - 21.00 uur

 Dames/Heren recreanten Fit 55+ 

(conditie en volleybal)

Woensdag 

 Gymzaal Atmosfeerstraat

 Atmosfeerstraat 8, 3328 GD Dordrecht

  18.00 - 19.00 uur

Special Heroes Dance  1

 (aangepast sporten)

19.00 - 20.00 uur

 Special Heroes Dance  2

(aangepast sporten)

 20.00 - 21.00 uur

Dance + BBB-les voor volwassenen   

(training buik, billen en benen i.c.m. steps en Dance)

 Gymzaal Eulerlaan

 Eulerlaan 49, 3328 KS Dordrecht

19.00 - 20.00 uur

Dance 14+

 Donderdag 

 Trefpunt De Nieuwe Stoof

 De Savornin Lohmanweg 100, 3317 LA  Dordrecht

10.00 - 11.00 uur

Beweeglessen dames 55+

 Gymzaal Dubbelmondestraat

 Dubbelmondestraat 1A, 3312 NB Dordrecht

17.00 - 18.00 uur

18.00 - 19.00 uur

19.00 - 20.00 uur

Turnen meisjes   4 tot 8   jaar

Turnen meisjes   8 tot 10 jaar

Turnen meisjes   10 jaar en ouder

 Gymzaal Eulerlaan

 Eulerlaan 49, 3328 KS Dordrecht

15.30 - 16.30 uur

16.30 - 17.30 uur

17.30 - 18.30 uur

18.30 - 19.30 uur

19.30 - 20.30 uur

nijntje Beweegdiploma 1 en 2 – Van 2 tot 6 jaar

Dance   5 +

Dance   8 +

Dance   9 +

Dance 12 +

 Vrijdag 

 Gymzaal Selma Lagerlöf-erf

 Selma Lagerlöf-erf 162, 3315 AS Dordrecht

16.00 - 17.00 uur

Nijntje Beweegdiploma 1 en 2 – Van 2 tot 6 jaar

17.00 - 18.00 uur

18.00 - 19.00 uur

19.00 - 20.00 uur

18.00 - 19.00 uur

 19.00 - 20.00 uur

Combiles RG/Turn /Dance vanaf 6 jr.

Dance   7+

Dance 10+

Turnen meisjes 6 tot 8 jaar

Turnen meisjes 8 jaar en ouder

 Gymzaal Dubbelmondestraat

 Dubbelmondestraat 1A, 3312 NB Dordrecht

17.30 - 18.30 uur

18.30 - 19.30 uur

Turnen jongens 6+

Jump & Acrogym 6+ (meisjes/jongens)

 Spelzaal het Palet

 Dudokplein 210, 3315 KH  Dordrecht

17.00 - 18.00 uur 

18.00 - 19.00 uur

Streetdance 7+

Streetdance 11+ 

 
 

 

Leeftijdsindicatie
Bij OKK Dordrecht kijken we naar het kind. De leeftijden bij de lessen, die in het rooster worden aangegeven zijn dan ook slechts richtlijnen.
Het kan namelijk zijn dat een kind van 8 jaar, al wat verder ontwikkeld is voor zijn/haar leeftijd en dus eventueel in een hogere leeftijdsgroep kan worden ingedeeld.  
 
Adressen sportaccomondaties OKK Dordrecht
De adressen van onze gymzalen zijn te vinden in het lesrooster.
Liever het overzicht met alle gymzalen bekijken? Klik op deze link, voor de adresgegevens van alle sportaccommodaties.
Peuters / Kleuters vanaf 2 jaar

 

Onze peuter- en kleuterlessen zijn incl. het nijntje Beweegdiploma, tenzij anders aangegeven.

Meer informatie over het nijntje Beweegdiploma is te vinden in het menu Kleuters/Peuters op deze website.

Lesdag

Lestijd

Les

Leeftijd

Locatie

Leiding

Maandag

16.30 - 17.30 uur

Dance Wielwijk

5 tm 12 jaar

Gymzaal de Admiraal

Quinty

Lucinda

Donderdag

16.15 - 17.00 uur

 nijntje Beweegdiploma 1 & 2

Vanaf 2 jaar

Gymzaal Eulerlaan

Lucinda

Donderdag

17.00 - 18.00 uur

Turnen meisjes

4 - 8 jaar

Dubbelmondestraat

Marit   Anouk

Vrijdag

16.00 - 17.00 uur

nijntje Beweegdiploma 1 & 2

Vanaf 2 jaar

Selma Lagerlöf-erf

Lucinda

Turnen voor Meisjes

  

Lesdag

Lestijd

Les

Locatie

Leiding

Maandag

15.15 - 16.15 uur

(jongens & meisjes)

Wielwijk

Lucinda

Donderdag 16.15 - 17.00 uur Eulerlaan Lucinda

Donderdag

17.00 - 18.00 uur

Turnen meisjes 4 tot 8 jaar

Dubbelmondestraat

Marit / Anouk

Donderdag

18.00 - 19:00 uur

Turnen meisjes 8 tot 10 jaar

Dubbelmondestraat

Marit / Anouk

Donderdag   

19.00 - 20.00 uur

Turnen meisjes 10 +

Dubbelmondestraat

Marit / Anouk

Vrijdag

16.00 - 17.00 uur

Selma Lagerlöf-erf

Lucinda 

Vrijdag

18.00 - 19.00 uur

Turnen meisjes 6 – 8 jaar

Selma Lagerlöf-erf

Marit / Anouk

Vrijdag

19.00 - 20.00 uur

Turnen meisjes 8 +

Selma Lagerlöf-erf

Marit / Anouk

Vrijdag

17.30 - 18.30 uur

(jongens en meisjes)

Dubbelmondestraat

Rutger / Tim

 

 

 

 

 

 

 

Turnen voor Jongens
Lesdag      LestijdLesLocatieLeiding
Maandag 20.00 - 21.00 uur Turnen jongens 12+ Dubbelmondestraat Rutger
Vrijdag 17.30 - 18.30 uur Turnen jongens 6+ Dubbelmondestraat
Rutger
Tim
Vrijdag 18.30 - 19.30 uur Jump & Acrogym 6+     (jongens en meisjes) Dubbelmondestraat Rutger
Zaterdag     19.30 - 20.30 uur Turnen jongens 12+ Dubbelmondestraat Rutger
Dance

  

Lesdag

 Lestijd

Les

Leeftijd

indicatie

Locatie

Leiding

Maandag

18.00  - 19.00 uur
19.00  - 20.00 uur
20.00  - 21.00 uur

Hiphop 8+   
Hiphop 11+  
Hiphop 14+   

Vanaf 8 jaar

Sport+ complex

Priscilla

Maandag 16.15 - 17.15 uur Dance Wielwijk 5 tm 12 jaar Gymzaal de Admiraal Lucinda
Woensdag 18.00 - 19.00 uur

Special Heroes Dance 1 

(Proefles op aanvraag)

Aangepast sporten

Gymzaal Atmosfeerstraat

 Lucinda

Woensdag

19.00 - 20.00 uur

Special heroes Dance 2  

Aangepast sporten

Gymzaal Atmosfeerstraat

 Manon

Donderdag

15.30 - 16.30 uur

2 tm 6 jaar

Gymzaal Eulerlaan

 Lucinda

Donderdag 16.30 - 17.30 uur Dance 5+ Vanaf 5 jaar Gymzaal Eulerlaan  Lucinda

Donderdag

17.30 - 18.30 uur

Dance 7+

Vanaf 7 jaar

Gymzaal Eulerlaan

 Lucinda

Donderdag 18.30 - 19.30 uur Dance 10+ Vanaf 10 jaar Gymzaal Eulerlaan  Lucinda
Donderdag 19.30 - 20.30 uur Dance 13+ Vanaf 13 jaar Gymzaal Eulerlaan  Lucinda

Vrijdag

16.00 - 17.00 uur

2 tm 6 jaar

Selma Lagerlöf-erf

 Lucinda

Vrijdag

17.00 - 18.00 uur

Combiles RG-Turn-Dance

Vanaf 6 jaar

Selma Lagerlöf-erf

 Lucinda

Vrijdag

18.00 - 19.00 uur

Dance 7+

Vanaf 7 jaar

Selma Lagerlöf-erf

 Sara

Vrijdag

19.00 - 20.00 uur

Dance 10+

Vanaf 10 jaar

Selma Lagerlöf-erf

 Sara

Vrijdag

17.00 - 18.00 uur

Streetdance 7+

Vanaf 7 jaar

Spelzaal het Palet

 Naomy

Vrijdag

18.00 - 19.00 uur

Streetdance 11+

Vanaf 11 jaar

Spelzaal het Palet

 Naomy

HipHop

Lesdag

Lestijd

Les

Locatie

Leiding

Maandag

18.00 - 19.00 uur
19.00 - 20.00 uur
20.00 - 21.00 uur
 
Sport+ (Leerpark)
 
 Priscilla
Volwassenen
DagTijdenLesLocatieLeiding
Maandag 19:30 - 20:30 uur Jazz Fit volwassenen Sporthal Spirea Yvonne
Maaandag 20:30 - 21:30 uur Jazzdance Volwassenen Sporthal Spirea Yvonne
Maandag 20.00 - 21.00 uur Conditielessen dames 50+ Atmosfeerstraat
Loes
Dinsdag 19:30 - 21:00 uur Dames/Heren Fit  55+ Van de Broek-Erf Monique
Woensdag 20.00 - 21.00 uur BBB-les (training buik/billen/benen) Atmosfeerstraat Manon
Donderdag     10:00 - 11:00 uur Beweeglessen dames 55+ De Nieuwe Stoof Ria
Ritmisch Gymnastiek
DagTijdenLesLocatieLeiding
Zaterdag  9.30 - 11.30 uur Ritmische Gymnastiek Recreanten/Jongtalenten Spelzaal het Palet

Marianne

Special Heroes
DagTijdenLesLocatieLeiding
Woensdag 19:00 - 20:00 uur Special Heroes Dance Gymzaal Atmosfeerstraat

Rechella

Manon

Dance Selecties

 

Let op!: bijwonen selectie trainingen zijn alleen op uitnodiging van de leiding.

DagTijdenLeeftijdLocatieLeiding
Ma 17.00 - 19.00 uur C tm 16 jaar Eulerlaan Denizia
Ma 17.00 - 20.00 uur B t/m 16 jaar Eulerlaan
Janneke
Jaimy
Ma 18.00 - 21.00 uur A t/m 19 jaar Eulerlaan
Janneke
Marcel
Ma 20.00 - 21.00 uur Hiphop crew 16+ Leerpark Pricilla
Di 16:00 - 18.00 uur D t/m 13 jaar Selma Lagerlöf-erf
Jaimy
Di 17.00 - 19.00 uur
D tm 16 jaar
Selma Lagerlöf-erf Dafni
Di 17.00 - 19.00 uur D tm 9 jaar Atmosfeerstraat Lorrain
Di 18.00 - 20.00 uur C t/m 13 jaar Selma Lagerlöf-erf Jaimy
Di 19.00 - 20.00 uur Dance Techniekuur 13+ Selma Lagerlöf-erf Dafni
Di 20.00 - 21.00 uur Hiphop crew 12+ Vrije School Priscilla
Wo 19.00 - 20.30 uur Hiphop crew 12+ Vrije School Priscilla
Wo 20.30 - 22.00 uur Hiphop crew 16+ Vrije School Priscilla
Do 16:00 - 17:00 Dance Techniekuur 9+ Eulerlaan Lorrain
Do 17:00 - 19:00 B t/m 16 jaar Eulerlaan
Jaimy
Do 19:00 - 21:00 A t/m 19 jaar Eulerlaan
Eva
Vrij 17:00 - 19:00 D-Instap tm 9 jaar Het Palet Lorrain

De Dance leiding stelt zich aan u voor:


Denizia van Coevorden

Denizia van Coevorden

 

Geeft leiding aan:

Selectie:
Jazzdance Selectie C t/m 13 jaar (dinsdag)
Jazzdance Selectie C t/m 19 jaar (dinsdag)
Jazzdance Selectie D t/m 16 jaar (dinsdag)

Eva Lachnit

Eva Lachnit

Toen ik jong was begon ik met turnen bij OKK, maar maakte rond mijn 11e de overstap naar dans. Ik kreeg zo'n twaalf jaar geleden de kans om de dansafdeling als leiding te versterken en doe dat sindsdien ook met veel plezier. Na veel groepen te hebben getraind in de afgelopen jaren, geef ik inmiddels alleen nog les aan de B-lijnen. Daarnaast ben ik betrokken bij de jubileumvoorstelling en de planning van de selecties. In het dagelijks leven ben ik universitair docent bij de Universiteit Utrecht, maar ik zou OKK, mijn collega-trainsters en de meiden niet willen missen!

Geeft leiding aan:

Selectie:
Jazzdance Selectie B t/m 16 jaar
Jazzdance Selectie B t/m 19 jaar

Jaimy Roos

Jaimy Roos

Ik ben begonnen met dansen op mijn vijfde bij een andere dansschool en ik heb heel veel geleerd in de afgelopen jaren van verschillende stijlen en dans zelf in de B Selectie bij OKK. Vier jaar geleden heb ik mijn niveau 2 Jazzdance gehaald van de KNGU en geef nu dansles in de stijl "Streetdance" aan de 7+ en 11+ op vrijdag in de spelzaal van het 't Pallet. Op Dinsdag geef ik leiding aan de Jazzdance Selectie D t/m 13.

Geeft leiding aan:

Selectie:
Jazzdance Selectie D t/m 13 jaar (dinsdag)
 
Recreatie:
Streetdance 7+ (vrijdag)
Streetdance 11+ (vrijdag)

Janneke Hamers

Janneke Hamers

 

Geeft leiding aan:

Selectie:
Jazzdance Selectie B t/m 16 jaar
Jazzdance Selectie B t/m 19 jaar
Jazzdance Selectie D 6 t/m 9 jaar

Lucinda Hamers

Lucinda Hamers

Ik ben bij OKK begonnen als lid toen ik 3 jaar was. Ik heb altijd mijn zus geholpen bij OKK met het geven van danslessen. In 2011 heb ik mijn niveau 2 dans gehaald. Ik vind het erg leuk om peuters en kleuters les te geven, daarom ben ik vorig jaar begonnen met een opleiding kleutergym niveau 3 via de KNGU. Ik geef nu 3 keer in de week les bij het nijntje Beweegdiploma en geef op donderdagavond danslessen. Verder ben ik binnen OKK actief in de jeugdcommissie.

Geeft leiding aan:

Turn 4+
Dance + Turn vanaf 2 jaar
Dance 6+
Dance 8+
Dance 10+
Combinatieles RG/Turn/Dance
Nijntje 2 - RG/Turn/Dance

Manon van Helden

Manon van Helden

 

Geeft leiding aan:

Recreatie:
Special Heroes Dance (woensdag)
Dance 5+

Marcel Kruijsifix

Marcel Kruijsifix

Marcel geeft ondersteuning bij B selecties op de maandagavond.

Het doel van het ondersteunen tijdens de B selectie lessen: verbeteren van uitstraling en houding, werken aan performance.

Geeft leiding aan:

B Selecties

Priscilla Vollebregt

Priscilla Vollebregt

 

Geeft leiding aan:

Recreatie:
HipHop 8+
HipHop 12+
HipHop 16+
 
Selectie:
HipHop 12+ ("D-Dynamite" Democrew)
HipHop 16+ ("D-Terminate" Democrew)

Quinty Baidjoe

Quinty Baidjoe

 

Geeft leiding aan:

Dance 5+

Rechella de Zeeuw

Rechella de Zeeuw

 

Geeft leiding aan:

Recreatie:
Special Heroes Dance (woensdag)
Jazzdance 8+ (vrijdag)
Jazzdance 10+ (vrijdag)

Yvonne van den Berg

Yvonne van den Berg

 

Geeft leiding aan:

Jazz Fit
Dames 55+
Jazzdance volwassenen

De Turn leiding stelt zich aan u voor:


Emma Moossdorff

Emma Moossdorff

 

Geeft leiding aan:

Nijntje 2 - RG/Turn/Dance vanaf 4 jr (vrijdag)

Lotte Kiewiet

Lotte Kiewiet

 

Geeft leiding aan:

Mariska Rijkmans

Mariska Rijkmans

 

Geeft leiding aan:

Kleutergym
Turn 4+ (meisjes)
Turn 4-6 (meisjes)
Turn 6-8 (meisjes)
Turn 8-10 (meisjes)
Turn 10+ (meisjes)

Marit Stolk

Marit Stolk

Geeft leiding aan:

Recreatie:

Turnen meisjes   vanaf 6 jaar

Monique Borsje

Monique Borsje

 

Geeft leiding aan:

Dames/Heren Fit+

Rutger Klop

Rutger Klop

 

Geeft leiding aan:

Turn 6+ (jongens)
Acrogym (jongens en meisjes)

De RG leiding stelt zich aan u voor:


Anja Alegre

Anja Alegre

 

Geeft leiding aan:

Lana van Pelt

Lana van Pelt

 

Geeft leiding aan:

Ritmisch Gymnastiek Nijntje op Vrijdag (recreatie)

Loes Vervoorn

Loes Vervoorn

 

Geeft leiding aan:

Dames Recreatie

Marcela Alegre

Marcela Alegre

 

Geeft leiding aan: